ЗА НАС

ChuangTuo Авто Техника е професионална производител кој специјализирани во авто мултифункционален електрични седишта, ние сме посветени да се создаде повеќе удобно искуство коњи. Покрај авто електрични седишта, ние исто така снабдување многу видови на авто делови седиште и други тапацирот за да ја ставите возила.

ChuangTuo Авто Техника е hi-tech компанија, кој се наоѓа во SIP, Суджоу Сити. Ние инсистираме на континуирана иновација околу customers'needs, и ја зголемува инвестициите во базичните истражувања. Нашиот бизнис покрива повеќе од 17 земји и региони.

Повелете посетете не, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите барања!

ВЕСТИ

најновите производи